Wydrukuj stronę Poleć znajomemu
x

Zapraszam do obejrzenia strony Gmina w liczbach - O gminie - Samorządowy Portal Gminy Sadlinki.

 

Pobierz PDF

Gmina w liczbach

 

LICZBA MIESZKAŃCÓW W GMINIE Z PODZIAŁEM NA MIEJSCOWOŚCI

(zameldowanych na pobyt stały, Stan na dzień 31-12-2015 )
Aktualizacja 27.01.2016

MIEJSCOWOŚĆLICZBA LUDNOŚCI 2015LICZBA LUDNOŚCI 2014LICZBA LUDNOŚCI 2013LICZBA LUDNOŚCI 2012
BIAŁKI463470477472
BRONISŁAWOWO361362362367
GLINA260269269265
GRABOWO130134131131
KANICZKI297300300306
KARPINY394384383381
NEBROWO MAŁE261262266272
NEBROWO WIELKIE322333331335
OKRĄGŁA ŁĄKA379380377379
OLSZANICA478472465459
RUSINOWO189187193191
SADLINKI2004200519931989
WIŚLINY295294299308
OGÓŁEM GMINA SADLINKI5833585258465856
 
Mężczyźni2909288928822878
Kobiety2924296329642978
 
Liczba urodzeń  725572
Liczba zgonów  444849
 
Zestawienia informacyjnezameldowanie stałezameldowanie stałezameldowanie stałezameldowanie stałe
zameldowanie stałe i czasowezameldowanie stałe i czasowezameldowanie stałe i czasowezameldowanie stałe i czasowe
Zestawienie Ludności w miejscowościachzameldowanie stałe i czasowezameldowanie stałe i czasowezameldowanie stałe i czasowezameldowanie stałe i czasowe
Zestawienie struktury wiekowejzameldowanie stałe i czasowezameldowanie stałe i czasowezameldowanie stałe i czasowezameldowanie stałe i czasowe

Archiwum do pobrania:

Rok 2011
Rok 2010

Rok 2009
Rok 2008
Rok 2007

Rok 2006
Rok 2005

D. Piszczewiat
Fotogalerie
  • img_20170715_121443.jpg
  • image.001.jpg
  • image.001.jpg
  • image.001.jpg
  • image.001.jpg
  • image.001.jpg
  • image.001.jpg
  • img-001.jpg
  • img-001.jpg
  • 01_i_miejsce_lena_cichanska.jpg
  • wp_20170408_001.jpg
  • img-001.jpg
  • img_4206.jpg
  • img_4179.jpg
  • img_4169.jpg
  • img_4046.jpg
  • img_4068.jpg
  • 17270363_1273725366040804_860463760_n_—_kopia.jpg
  • img_4028.jpg
  • img-001.jpg
Polecane
  • Gmina Gardeja
  • Gmina Ryjewo
  • Miasto i Gmina Prabuty
  • Miasto Kwidzyn
  • Gmina Kwidzyn
  • Starostwo Powiatowe w Kwidzynie
  • Województwo Pomorskie
  • Powiatowy Urząd Pracy w Kwidzynie
  • Powiślańska Lokalna Grupa Działania
  • Nadleśnictwo Kwidzyn
  • Ochotnicza Straż Pożarna
  • Stowarzyszenie Miłosników Malarstwa KONTRASTY
  • LOT Liwa
Urząd Gminy w Sadlinkach
ul.Kwidzyńska 12, 82-522 Sadlinki, pow. kwidzyński, woj. pomorskie
tel.: 55 2757510, fax: 55 2757580, email: urzadgminy@sadlinki.pl, http://www.sadlinki.pl
projekt i hosting: INTERmedi@  |  zarządzane przez: CMS - SPI
Poprawny HTML 4.01 Transitional Poprawny arkusz CSS Poprawne kodowanie UTF-8
Niniejszy serwis internetowy stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka). Informacja na temat celu ich przechowywania i sposobu zarządzania znajduje się w Polityce prywatności.
Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies - zmień ustawienia swojej przeglądarki.
x